Možná jako mnoho jiných lidí v dnešní uspěchané době bojujete s nedostatkem času, trpíte stresem, a doma proto chcete již pouze odpočívat. Sice vás těší si občas na záhon vysadit pár nových kytiček, ale nemáte dost času ani energie na náročnější zásahy a údržbu. Nebylo by výhodnější si pořídit automatický zavlažovací systém nebo snad relaxovat u zahradního jezírka a pozorovat rybičky? Možná jste právě dostavěli či zrekonstruovali rodinný dům a rádi byste co nejrychleji změnili okolní staveniště v zahrádku, na kterou bude radost se podívat.

Oslovte nás, pokusíme se splnit veškerá vaše přání.Potřebuje Vaše zahrada "generálku"?
Třeba je vaše zahrada již dokonalá, ale potřebujete nový plot, zídku, venkovní dlažbu, či byste rádi trávili horké letní dny v příjemném stínu pod novou pergolou. 

Nezapomeňte, po zimě se doporučuje dát trávníku „ozdravnou” kůru, která pak během vegetačního období ušetří práci a starosti. Provzdušnění je mechanický zásah do vzrostlého trávníku, při kterém stroj (vertikutátor) trávník prořeže, vyčeše mech a starou trávu, která trávník dusí. Poté se trávník doseje, pohnojí, postříká proti plevelu a uválcuje. Po tomto zákroku trávník zhoustne a je lépe odolný proti náletovým plevelům.                                                                                                        ...nabízíme jednoduché řešení!